Chcemy posiadać cudowne rośliny

Rabata jednobarwna
Napisał: Coy!
Na podstawie: Coy!
Muzyka od dawna jest obecna u ludzi w ich codzienności, była formą komunikacji, a także pokazywaniem uczuć i emocji. Przez dziesięciolecia ludzie nauczyli się budować coraz to doskonalsze instrument muzyczne, a także opracowali zasady komponowania utworów muzycznych. No cóż, pewnie chodzi o to, iż w dalszym ciągu doba jest krótka - skoro przez sporą część doby śpimy, zarabiamy na utrzymanie, uczymy się, a do tego posiadamy sporo znajomych, nie może przesadnie zdziwić, iż na czytelnictwo nie wystarczy nam wolnego czasu.

Naturalnie nie można zapominać o trzech najpoważniejszych pożeraczach czasu - komputer, TV oraz granie w gierki. Pewnie gdyby kilka dekad temu ludzie mieli okazję siedzieć na Youtube albo Onecie, sporo mniej chętnie czytaliby nawet interesujące książki (wejdź).

Do najpopularniejszych zaliczały się instrumenty z klawiszami. W bogatszych domach królowały fortepiany, a jeśli ktoś miał mniejsze finanse, to popularne elektroniczne pianina. Te instrumenty po dziś dzień można spotkać w wielu miejscach, w porównaniu z fortepianem nie potrzebują dużej przestrzeni, więc doskonale nadają się do różnego rodzaju domów kultury, świetlic w szkołach czy przykładowo szkół muzycznych.

Nie patrzmy na to co mają, a czego nie mają pozostali. Kiedy stwierdzamy, iż w naszym domu spisze się jakaś maszyna, to na pewno należy w nią zainwestować, zwłaszcza kiedy ma nam ona uprościć naszą pracę. Co więcej należy również pomyśleć, jakie oświetlenie idealnie się u nas spisze oraz nie wzorować się tym, co tradycyjnie jest zakładane w danym pomieszczeniu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-11 06:01:21
Tagi: muzyka, instrumenty, fortepiany, kultura